LDcentrum Computers s.r.o.

Dovoľte, aby sme Vám v prvom rade poďakovali za čas, ktorý venujete prezretiu našej firemnej prezentácie. Od roku 1998 došlo ku profilácii firmy a samozrejme aj ľudí, ktorí firmu tvoria.

Našim cieľom je mať čo najviac spokojných zákazníkov, čo sa snažíme docieliť serióznym a individuálnym prístupom práve k Vám. Dôležitá je preto komunikácia s Vami a to aj po predaji tovaru či služby, smerujúca k Vašej plnej spokojnosti. Tento cieľ podporujeme vysokokvalitným dodávateľským, záručným a pozáručným servisom. Ak nie ste spokojní so svojim súčasným dodávateľom výpočtovej techniky, je najvyšší čas osloviť nás a spoznať náš profesionálny tím odborníkov, ktorí sú vždy ochotní Vám poradiť s každým problémom, či už hárdveru, softvéru alebo riešenia kancelárskej a výpočtovej techniky.

V súčasnosti patríme medzi špičku v regióne – vďaka Vám. Dôraz preto vždy budeme klásť na serióznosť, korektnosť, ochotu a rýchlu komunikáciu.

Čo o nás píšu zákazníci
Spokojnosť zákazníkov je prvoradá
Vedenie spoločnosti
Vedenie spoločnosti a partneri sú zodpovední za stratégiu firmy a jej implementáciu.
null

Juraj Druska

Konateľ
null

Peter Kňava

Konateľ
LDcentrum Computers Oberon útovný program

Stiahnuť zadarmo!

Súbor účtovných programov určený pre malé a stredne veľké firmy

O programe OberonStiahnuť Oberon

Copyright © LDcentrum Computers s.r.o. 2017

x

Súbory Cookies používame, aby sme vám poskytli najlepší zážitok z prehliadania. Prehliadaním stránky vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Súhlasím Odmietnuť Ochrana osobných údajov Ďalšie informácie o cookies